Zehirli yılanla karşı karşıya geldi Zehirli yılanla karşı karşıya geldi


BİTLİS’TE ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...

BİTLİS – MERKEZ
05.30 – 16.30 saatleri arasında; Bitlis ilçe merkezi ile bu bölgelere bağlı belde, köy, mezra ve özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
BİTLİS – ADİLCEVAZ
10:00 – 17.00 saatleri arasında; Yıldız, aygır, süphan, köyü ile bölgeye bağlı mezra ve özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

BİTLİS –AHLAT
10:00 – 17.00 saatleri arasında; Harabeşehir mahallesine bağlı yamlar mevki planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

10:00 – 17.00 saatleri arasında;Serinbayır köyü ile bölgeye bağlı mezra ve özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
BİTLİS-MUTKİ
05.30 – 16.30 saatleri arasında; Mutki ilçe merkezi ile bu bölgelere bağlı belde, köy, mezra ve özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

BİTLİS –  GÜROYMAK 
05.30 – 16.30 saatleri arasında; Güroymak ilçe merkezi ile bu bölgelere bağlı belde, köy, mezra ve özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.


 

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik