BİTLİS’TE ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...

Bitlis’in O İlçesinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak Bitlis’in O İlçesinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak

BİTLİS MERKEZ

14.00 – 17.00 saatleri arasında; Gazibey Mahallesi, Sapkor Köyü İle Bölgeye Bağlı Mezra Ve Özel Trafolarda Planlı Bakım Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

10.00 – 14.00 saatleri arasında; eşminare mahallesine bağlı ahmet eren bulvarı, üzerinde bulunan üstün petrol civarı, toki 3. etap, yeni otogar ve civarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
BİTLİS – ADİLCEVAZ

09.00 – 13.00 saatleri arasında; bitlis adilcevaz; selçuklu mahallesi, evranpaşa caddesi ile özel idare müdürlüğü ve civarında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
13.00 – 17.00 saatleri arasında; Adilcevaz İlçesi: Cevizli Mahallesi, Yolçatı Köyü, Dukke Ges, Dukay Ges, Müftüoğlu Petrol Ve Civarlarında Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
BİTLİS- TATVAN
10.00 – 17.00 saatleri arasında; Tatvan İlçesi: Küçüksu, Yoncabaşı, Çevre, Obuz, Taşdemir, Güreşçi, Dibekli, Bolalan, Kolbaşı, Düzcealan, Tokaçlı Paşaelmalı, Yassıca, Koyluca Köyleri İle Bağlı Mezra Ve Özel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

BİTLİS- AHLAT
10.00 – 17.00 saatleri arasında; ahlat ilçesi alakır, bahçe köyleri ile bölgeye bağlı mezra ve özel trafolardaplanlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

 GÜROYMAK 
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Güroymak ilçesi: erentepe, şentepe, barış, girne, barajyolu, yeşilova mahalleleri kaleiçi, bölmedere, yayladere, kavunlu köyleri ile bölgeye bağlı mezra ve özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
 

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik