Gaziantep ve ilçeleri için çok güzel projelerinin olduğunu belirten HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mehmet Nakşi Erat, vatandaşlardan HÜDA PAR'a destek vermelerini istedi.

31 Mart seçimlerinde Gaziantep'in Araban ilçesinden aday olan Ahmet Görgel'in seçim çalışmalarını yürüteceği seçim koordinasyon merkezi coşkuyla açıldı.

Araban Dumlupınar Mahallesi Karapınar Caddesi üzerinde bulunan seçim koordinasyon merkezinin açılışında halka hitap eden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Nakşi Erat, HÜDA PAR'ın güneşinin her geçen gün yükseldiğini söyledi.

"Bizim tek gayemiz halkımıza hizmet etmektir"

Erat, "Dürüst Siyaset, Gerçek Adalet" sloganıyla yola çıkan HÜDA PAR'ın hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlediğini belirterek, "Bizler 'Dürüst Siyaset Gerçek Adalet' sloganıyla yola çıktık. İnşallah bizler 'Dürüst Siyaset Gerçek Adalet' için çalışacağız. İnşallah siyasetimizi dürüst bir şekilde yapacağız. Bizler dürüst siyaset derken ilkeli siyaseti kast ediyoruz. Birçok parti seçime katılıyor. Bizim adaylarımız tertemiz, pırlanta gibi ve siyaseten hiç kirlenmemiş, yağmur nereye yağarsa tarlasını oraya çeken siyasetçilerden değil. Adaylarımız, bir aileyi, bir kesimi kalkındırmak, rant, çıkar elde etmek için aday olmadılar. Başta Allah'ın rızasını kazanmak, halkımıza hizmet etmek için yola çıkmış kadrolarız. Bizim tek gayemiz halkımıza hizmet etmektir." diye konuştu.

"Belediyelerdeki imkanları halkımız için kullanacağız"

HÜDA PAR olarak her zaman halkın menfaatini önceleyeceklerini belirten Erat, "Bizler hiç kimseye tek kuruş para yedirmeyeceğiz. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını hiç kimseye yedirmeyeceğiz. Belediyelerimizin tamamında rüşvete, ranta ve israfa yer vermeyeceğiz. İsrafa 'sıfır tolerans' diyoruz. Belediyelerimizde asla rüşvete, ranta ve israfa müsaade etmeyeceğiz. Halkımızın tek kuruşunu bile kimseye yedirmeyeceğiz. Belediyelerdeki imkanları halkımız için kullanacağız." ifadelerini kullandı.

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu'ndan bayram mesajı HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu'ndan bayram mesajı

Gaziantep'in ilçelerindeki vatandaşların mağdur olduğunu ifade eden Erat, "Köylerimiz boşalmış ve gençlerimiz iş bulamadığı için köyler boşalmış. Gençlerimiz köylerde geçimlerini sağlayamıyorlar. İlçelerimizin nüfusu her geçen gün azalıyor. İnşallah bizim köylerimiz ve ilçelerimiz için güzel projelerimiz var. İlçelerimize Organize Sanayi Bölgeleri kuracağız. Köyde ve ilçelerde yaşayan vatandaşlarımız, özellikle gençlerimiz Gaziantep merkezdeki Organize Sanayi Bölgesinde değil de kendi ilçelerindeki Organize Sanayi Bölgelerine kurulan fabrikalarda çalışsın. Bu şekilde hem köylerimizin ve ilçelerimizin boşalmasının önüne geçeceğiz hem de vatandaşlarımızı istihdam edeceğiz. Bu konuda belediye olarak üzerimize düşeni yapacağız." şeklinde konuştu.

"Kentsel dönüşümü rantsız, çıkarsız ve milletin faydasına olacak şekilde yapacağız"

Gaziantep'in kent merkezinde ve ilçelerinde kentsel dönüşümün zaruret haline geldiğini ifade eden Erat, "Kentsel dönüşüm bizim öncelikli meselemiz olacak. Kentsel dönüşüm bizim için siyaset üstü bir mesele olacak. HÜDA PAR belediyeciliğinde güvenli ve huzurlu mahalleler oluşturulacak. Çarpık yapılaşmaya son vereceğiz. Halkımızı mağdur etmeden kentsel dönüşümü Gaziantep'e ve ilçelerimize kazandıracağız. Kentsel dönüşümü rantsız, çıkarsız ve milletin faydasına olacak bir şekilde yapacağız. Biz kentsel dönüşüm yaparken halkımızı mağdur etmeyeceğiz. Mevcut mahallelerimize eski mahalle kültürünü yeniden yaşatacağımız bir ortam ile Gaziantep'i buluşturalım. Onun için bu sefer HÜDA PAR diyelim." dedi.

HÜDA PAR'ın Gaziantep ve ilçeleri için çok güzel projeleri olduğunu vurgulayan Erat, vatandaşlardan HÜDA PAR'a destek vermelerini istedi.

"Araban'ımıza OSB kazandıracağız"

HÜDA PAR Araban Belediye Başkan adayı Ahmet Görgel, "Araban halkımız yıllardır otogardan yoksun, inşallah Araban'ımıza yeni otogar yapacağız. Araban'ımızda yoksul sayısı çok. İnşallah herkese yardım edeceğiz. Araban'ımızda gençlerimiz için iş imkânı yoktur. Araban'ımıza bir OSB kazandıracağız. Araban'ımız için yapacağımız birçok proje var. İnşallah seçim irtibat ofisimizin açılışı hayırlara vesile olur." diye konuştu.

Yapılan duanın ardından kurdele kesimiyle seçim koordinasyon merkezi açıldı. Açılışın ardından Erat ve Görgel, seçim koordinasyon merkezinde tebrikleri kabul etti. 

Kaynak: İLKHA