HÜDA PAR Batman İl Teşkilatının düzenlediği bayramlaşma etkinliği, ikindi namazına müteakip Seçim Lokalinde (Batman Park Yanı) gerçekleştirildi.

Programa; HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, Merkez ilçe teşkilatı, partililer ve halk katıldı.

Teşrik tekbirleri ve salâvatların getirildiği programda katılımcılar, birbirlerinin bayramını tebrik ettiler.

Bayramlaşma programının ardından gazetecilere açıklamada bulunan HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, sadece seçim zamanlarında değil, her zaman halkla iç içe olacaklarını söyleyerek programa gelen vatandaşlara teşekkür etti.

Yapıcıoğlu'ndan vefat eden İsmailağa Cemaatinin lideri Hasan Kılıç için taziye mesajı Yapıcıoğlu'ndan vefat eden İsmailağa Cemaatinin lideri Hasan Kılıç için taziye mesajı

"Parti olarak sadece seçim zamanlarında değil her zaman ve sürekli halkımızla iç içeyiz"

Halkın sorunlarına çözüm üretmeye ve dertleriyle dertlenmeye devam edeceklerini ifade eden Şahin, "Bugün Ramazan Bayramı'nın ikinci günü. HÜDA PAR olarak seçim lokalimizde saat 16:00'dan itibaren seçmenimizle, halkımızla, vatandaşlarımızla ve hemşerilerimizle bayramlaşma programı düzenledik. Halkımızın teveccüh ettiği saate kadar bayramlaşmaya devam edeceğiz. Daha öncede söylediğimiz gibi parti olarak sadece seçim zamanlarında değil her zaman ve sürekli halkımızla iç içeyiz. Bu şekilde halkımızın sorun ve sıkıntılarıyla hem hal olmaya ve çözüm üretmeye çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

"Halkımıza teşekkür ediyoruz"

Bayramlaşma programına yoğun ilgi gösteren halka teşekkür eden Şahin, "Bugünde halkımızın ve seçmenimizin bizlere güzel bir teveccühü var ve lokalimize akın ederek bayramlaşmamıza geldiler. Bizlerde halkımıza teşekkür ediyoruz. Seçim döneminde de bizlere destek veren halkımıza da buradan tekrar teşekkür ediyorum. Ramazan bayramının başta Batman halın olmak üzere bütün ülkeye ve İslam âlemine hayırlara vesile olmasını diliyorum. Allah Teâlâ her günümüzü bayram gibi neşeli günlere çevirsin inşallah." diye konuştu. (İLKHA)

Kaynak: İLKHA