Van’ın İpekyolu ve Edremit ilçeleri başta olmak üzere 9 ilçede elektrik kesintisi yaşanacak. Bu mahallelerde oturanlar dikkat…

Van'daki tüm camilerde Filistin için dua edildi Van'daki tüm camilerde Filistin için dua edildi

İŞTE KESİNTİ YAPILACAK SAATLER VE YERLER…

İPEKYOLU

İpekyolu’nda 09.00-17.00 saatleri arasında; Ortanca, Dibekli, Yatıksırt, Karakoç, Gövelek, Aşağıçitli, Baklatepe, Yukarıgüneyce, Ağzıkara, Değirmenarkı, Aktaş, Beşçatak, Yalınağaç, Erçek, Çalımlı, Irgat, Arıtoprak, Kaymaklı Ve Yalı Mahallesi İle Buna Bağlı Sümbül, İnciler, Haydar, Vaner Sokaklarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

EDREMİT

Edremit’te 09.00-17.00 saatleri arasında; Yeni Mahalle, Süphan İle Eminpaşa Mahallesi Ve Buna Bağlı Efe-Yüniplik Edremit Yolu 2.Çıkmaz-Uzun Şehit Sokakları, Buzhane Mahallesi Ve Buna Bağlı Efe, Gülhane Sokaklarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

BAHÇESARAY

Bahçesaray’da 09.00-17.00 saatleri arasında; Çömlekçi Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

BAŞKALE

Başkale’de 09.00-17.00 saatleri arasında; Örencik, Aşalan, Güroluk, Yeni, Hafiziye, Ortayol, Tepebaşı Mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

ÇATAK

Çatak’ta 09.00-17.00 saatleri arasında; Sırmalı Köyü, Dokuzdam Köyü Ve Bunlara Bağlı Aşağı Uşak, Yolgeçen, Dönemeç, Şahpur, Küllüce, Beğendik, Dursunlar Ve Gelincik Mezralarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

MURADİYE

Muradiye’de 09.00-17.00 saatleri arasında; Keçikıran Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

GEVAŞ

Gevaş’ta 09.00-17.00 saatleri arasında; Orta Mahallesi Vatan Caddesi, Abdurrezak Sokak, Mehmet Şahin Sokak, Çiftçiler Sokak, Çağdaş Sokakta planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

GÜRPINAR

Gürpınar’da 09.00-17.00 saatleri arasında; Hamurkesen-Polat Petrol-Tuşba İnş-Muhammed Çiftçi Tr-Ortaköy Su Deposu-Hamurkesen Gsm Trışıkpınar- Işıkpınar İlköğretim Tr-Hacıköyde, Öveçli Mahallesi Yelekli Mezrasında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

ÖZALP

Özalp’ta 09.00-17.00 saatleri arasında; Gültepe Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

Kaynak: Vanolay - Kasım Keklik