Ramanlı, Batman merkez Öğretmen Evinde düzenlenen yemek programında, mahalle muhtarları ve merkeze bağlı köy muhtarları bir araya geldi.

"Kapımız da telefonumuz da herkese açıktır"

Ramanlı, "Bizler vatandaşımıza hizmet etmek için seçildik. Vatandaşa elimizle ve dilimizle hizmet edeceğiz. Siz değerli muhtarlarımız da bizim temsilcilerimizsiniz. Sizlerin yapmak istediği hizmetlerde sizlere yardımcı olmak için gereken ne varsa hazırız. Seçimden önce dediğim gibi kapımız da telefonumuz da herkese açıktır." ifadelerini kullandı.

Yapıcıoğlu'ndan vefat eden İsmailağa Cemaatinin lideri Hasan Kılıç için taziye mesajı Yapıcıoğlu'ndan vefat eden İsmailağa Cemaatinin lideri Hasan Kılıç için taziye mesajı

"Halk bizi seçti ve bizi bu göreve layık gördü"

Mahalle muhtarlarının, vatandaşlar için devletin ilk merci makamı olduğunu söyleyen Ramanlı, "Vatandaşların devlete işi düştüğünde ilk sizlere gelecek. Sizler vatandaşın devlet merci olarak ilk makamısınız. İlk dertlerini sizlere söyleyecekler. Mahallenizin veya köyünüzün her ne eksiği, sıkıntısı varsa bizlere söyleyebilirsiniz. Bizler elimizin yetiştiği her yerde hizmet etmeye hazırız. Halkımız bizi seçti, yani bizi bu göreve layık gördü. Bizler de bu emaneti layığı ile yerine getirmeye çalışacağız. Yeni göreve başlayan muhtarlarıma ve güven tazeleyen muhtarlarıma hayırlı görevler diliyorum. Hayırlı mübarek olsun." dedi.

Muhtarlar ile tek tek konuşan Ramanlı, muhtarların mahallelerinde gördükleri eksik ve sıkıntıları ile mahallenin ihtiyaç duydukları konusunda fikir alışverişinde bulundu. (İLKHA)

Kaynak: İLKHA