MUŞ’TA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
MUŞ MERKEZ

08.30 – 17.30 saatleri arasında;  Karakuyu ve ortakent köylerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

Ağrı Dağı'nda kaybolan 2 kişi arama çalışmaları sürüyor Ağrı Dağı'nda kaybolan 2 kişi arama çalışmaları sürüyor

09.00 – 17.00 saatleri arasında;
Mehmetcan bağlarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

08.30 – 17.30 saatleri arasında;  Şenoba köyü ve okul civarlarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

08.30 – 17.30 saatleri arasında;  Kültür mahallesi, yayla kent sitesi civarlarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
 
BULANIK
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Molladavut köyü ve okul civarlarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

09.00 – 11.00 saatleri arasında;Samanyolu köyü, sarıpınar beldesi, adıvar köyü, sıradere, köyü, kurganlı köyü, bayramlı mezrası, yazbaşı köyü, şatırlar köyü, kamışlıdere mezrası, kılındor mezrası, kırmızıtaş mezrası, değirmitaş mezrası, toklular köyü, hormıza mezrası, şehitveren köyü, akça kaynak köyü, altınoluk köyü, karacaören köyü, bayramlı köyü, eskiyol köyü, gülçimen köyü, yılandere köyü ve karaağıl beldesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik