Selçuk Bayraktar ve ASELSAN Genel Müdürü Akyol, Van'da İHA merkezlerini inceledi Selçuk Bayraktar ve ASELSAN Genel Müdürü Akyol, Van'da İHA merkezlerini inceledi

Lig şampiyonunu belirleyecek olan kritik Erokspor Serik Belediyespor maçı öncesi Vanspor Başkanı Feyat Kıyak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Serik Belediyespor'un skandal bir karar imza atarak maça U19 takımı ile çıkacağını duyurdu.

Başkan Kıyak yaptığı açıklamada, "“Vanspor camiasıyla kimse Ali Cengiz oyunu oynamasın altında kalırsınız. Bize gelen haberlere istinaden üzülerek bu tweeti yazma zorunluluğu hissettim. Ülke Futbolumuzun bu kadar kaos yaşadığı süreçte, yarın Oynanacak Serik Belediyespor -Esenler Erokspor maçına ev sahibi takımının U19 takımı ve süre almayan oyuncu grubu destekli maça çıkacağını duymuş bulunmaktayım. Temiz futbol düşüncemizin maalesef yine yara aldığını görüyorum. Lütfen daha fazla güzel ülkemizin futbolunu karalamayın. Kirletmeyin. Sizden çok bir şey istemiyoruz. Sadece adalet ve hakkaniyet. Saygılarımla.” İfadelerine yer verdi.

Kaynak: Haber Merkezi