Vanlı Amcan, yıllardır tekerlekli sandalye hayali kuran kadının yüzünü güldürdü Vanlı Amcan, yıllardır tekerlekli sandalye hayali kuran kadının yüzünü güldürdü

Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, 1 Kasım (yarın) Van’ın merkez Edremit ve Tuşba ilçelerinin yanı sıra Behçesaray, Başkale, Çatak, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Saray ve Özalp’ta belirli mahalle ve sokaklarda planlı bakım onarım çalışması nedeni ile elektrik kesintisi yaşanacağı duyuruldu.

İŞTE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK YERLER VE SAATLER…

TUŞBA

Tuşba’da 09.00 ile 17.00 saatleri arasında; Göllü, Güvençli, Dağönü, Yeşilsu ve Özyurt Mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

EDREMİT

Edremit’te 09.00 ile 17.00 saatleri arasında; Elmalık Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

BAHÇESARAY

Bahçesaray’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; İslam Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

BAŞKALE

Başkale’de 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Gedikbaşı-Düztepe-Yolmaçayır-Özor-Şantiyeleri-Güzledere Ve Bebleşin Karakollarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

ÇATAK

Çatak’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Boyunpınar Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

GEVAŞ

Gevaş’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Andaç Mahallesinde,

10.00- 12.00 saatleri arasında ise; Atalan, Selimiye, Bahçelievler, Orta, Karşıyaka, Hişet, Elmalı, Pınarbaşı Mahalleleri ile Gevaş Merkez ve bunlara bağlı sokaklarda planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

GÜRPINAR

Gürpınar’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Tutmaç Köyünde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

MURADİYE

Muradiye’de 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Şehit Mehmet Bey Mahallesi Avcılar Küme Evlerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

ÖZALP

Özalp’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Boyaldı Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

SARAY

Saray’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Çaybağı Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

Kaynak: Vanolay - Elif Yüksek