Furkan Ersöz- Vanolay

Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, 29 Ağustos (Salı) Van’ın merkez ilçeleri dahil 10 ilçesinde birçok mahalle ve sokakta planlı bakım onarım çalışması nedeni ile elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.

İŞTE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK YERLER VE SAATLER…

İPEKYOLU

İpekyolu’nda Salı günü saat 09.00 – 18.00 arasında; Bostaniçi Mahallesi , Bostaniçi Toki, Gever, Nazdar, Zelal, Berçelan, Dersim ile Huzur Sokaklarında ve Erek ortaokulu civarında. Yıldız, Şemdinli, Bağca, Menekşe, Özgür, Bülbül, Cami, Çamlıca, Zinar, Zozan, Güllü, Zafer, Pınar 11, 12, 13, Bahçeli, Aspar, Sevgi, Karanfil, Bostan, Zahir, Kıratlı, Sinan, Sefer, Aslan, Dilan, Görkem Sokakları ile Kurtulş, Özgürlük ve Bağlı Tüm Caddelerde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacaktır.

EDREMİT

Edremit’te Salı günü 09.00 ile 17.00 saatleri arasında;  Yeni Cami Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacaktır.

TUŞBA

Tuşba’da Salı günü 09.00 ile 18.00 saatleri arasında; Akköprü Mahallesi Ve Buna Bağlı Sokaklarda, Molakasım, Umut Köy, Deniz İnci Villaları, Elitkent, Ataköy, Yeşilçatı Konakları, Deniz Kent Villaları, Huzur Kent Sitesi, Molakasım Güzel Kent, Yazlıklar Sitesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacaktır.

ÇALDIRAN

Çaldıran’da Salı günü saat 09.00 – 17.00 arasında; Aşağı Yanıktaş Ve Yukarı Yanıktaş Köyünde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacaktır.

ÇATAK

Çatak’ta Salı günü 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Eliaçık Köyü Gürağaç Mezrasında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacaktır.

MURADİYE

Muradiye’de Salı günü saat 09.00 – 17.00 arasında; Adaklı Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacaktır.

GEVAŞ

Gevaş’ta Salı günü 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Dokuzağaç Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacaktır.

Van YYÜ’de KYK yurtları ve ulaşım kolaylığı Van YYÜ’de KYK yurtları ve ulaşım kolaylığı

GÜRPINAR

Gürpınar’da Salı günü 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Koçgüden Köyünde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacaktır.

ÖZALP

Özalp’ta Salı günü 09.00 – 17.00 saatleri arasında;  Dorutay-Çubuklu-Aksorgüç-Seydibey-Köyleri-Çubuklu-Gölealtı-Bedir-Seydibey-Akçay-Ve Seydibey Seyrantepe Mezralarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacaktır.

SARAY

Saray’da Salı günü 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Yamanyurt Köyü-Emre Ast Karakolu-Gümrük Lojmanları Gar Şefliğinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacaktır.