HÜDA PAR’dan İpekyolu Kaymakamı’na ziyaret HÜDA PAR’dan İpekyolu Kaymakamı’na ziyaret

Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) resmi web sitesinden yapılan açıklamada, 8 Kasım Çarşamba (yarın) günü Van merkez ve ilçelerinde elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu. Edremit ve İpekyolu dâhil olmak üzere 9 ilçede elektrik kesintileri yaşanacak.

İŞTE KESİNTİ YAPILACAK SAATLER VE YERLER…

İPEKYOLU

İpekyolu’nda 09.00-17.00 saatleri arasında; Irgat, Yukarıgüneyce, Ağzıkara, Aşağıçitli, Baklatepe, Değirmenarkı, Kaymaklı, Erçek, Çalımlı, Aktaş, Beşçatak, Yalınağaç, Dibekli, Yatıksırt Mahallelerinde Karakoç, Arıtoprak, Ortanca, Gövelek Mahalleleri Ve Ekecek Mezrasında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

EDREMİT

Edremit’te 09.00-17.00 saatleri arasında; Yeni Cami Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

BAHÇESARAY

Bahçesaray’da 09.00-17.00 saatleri arasında; İslam Mahallesi Liman Sokakta planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

BAŞKALE

Başkale’de 09.00-17.00 saatleri arasında; Kocaköy, Yavuzlar, Bilgeç, Saçan Mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

ÇATAK

Çatak’ta 09.00-17.00 saatleri arasında; Konalga Köyünde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

MURADİYE

Muradiye’de 09.00-17.00 saatleri arasında; Gümüştepe, Yk Argit ve Gönderme Mahalleleri ile Aşağı Argit, Demirtepe, Dinçbaş, Tansu Ziyaret ve Gönderme Değirmen Mezrası, Şelale Mermer Fabrikası, Baz İstasyonlarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

GEVAŞ

Gevaş’ta 09.00-17.00 saatleri arasında; Hişet Mahallesi Keretaş Mevkinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

GÜRPINAR

Gürpınar’da 09.00-17.00 saatleri arasında; Uzungedik Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

ÖZALP

Özalp’ta 09.00-17.00 saatleri arasında; Morçiçek Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

Kaynak: Vanolay - M. Ali Ortaç