Furkan Ersöz – Vanolay

Küresel ekonomik kriz Van’daki şirketleri de olumsuz etkiliyor. Van’da faaliyet gösteren VANER Taşımacılık Temizlik Gıda İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketinin konkordato ilanının dün mahkemece kabul edildiği ve 3 ay süreyle geçici mühlet kararı verildiği bildirildi.

Brent petrolün varili kaç dolar seviyesinde işlem görüyor. Brent petrolde son durum? Brent petrolün varili kaç dolar seviyesinde işlem görüyor. Brent petrolde son durum?

VAN-ER BETON’DAN AÇIKLAMA

VANER Taşımacılık Temizlik Gıda İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ekonomik sorunlar nedeniyle konkordato ilan etti. Şirketin talebi 5 Eylül 2023 itibariyle kabul edilerek 3 ay süreyle geçici mühlet kararı verildi. İsim benzerliği olan VAN-ER BETON’dan açıklama geldi.

VAN-ER Beton İcra Kurulu Başkanı Emre Kurtlan Cacim, “Basın ve yayın organlarında çıkan VANER Taşımacılık Temizlik Gıda İnş. Sanayi ve Tic. Ltd. Şti’nin konkordato ilan etmesi haberi üzerine firmamız ile olan unvan benzerliğinden kaynaklı yanlış anlaşılmalara sebep vermiş olup VAN-ER BETON İML.NAK.İNŞ.MAD.SAN.TİC.İTH.İHR.LTD.ŞTİ. olarak haber ile firmamızın hiçbir şekilde bağlantısı bulunmadığı kamuoyuna saygıyla duyurulur…” dedi.