Van’da Ziraat Bankası Memur personel alımı yapacak. Memur ve personel alımı ilanına göre Ziraat Bankası toplamda 770 kişilik kadro istihdam edecek. İşte başvuru şartları ve tarihler…

BAŞVURU TARİHLERİ

Son başvuru tarihi 10 ağustos 2024 olan Ziraat Bankası alımları kontenjan bilgileri belli oldu. KPSS'siz personel alımı ilanı Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım tarafından yayımlandı. İşe alınan personeller Genel Müdürlük ve farklı şehirlerde bulunan şubelerde görevlendirilecek.

ZİRAAT BANKASI PERSONEL ALIMI ŞARTLARI

Ziraat Bankası, 150 uzman yardımcısı, 20 müfettiş yardımcısı, 600 servis görevlisi alacak. Başvuru süreci başladı. Personel alımı için aranan şartlar da belli oldu.

Ziraat Bankası personel alımı için adaylarda, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, erkek adaylar İçin askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, daha önce banka tarafından yapılan sınavlara katılıp da başarısız olmamış olmak, herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak gibi şartları arayacak.

Adaylardan özel olarak en az dört yıllık eğitim veren ilgili bölümlerden mezun olmuş olmak veya Eylül 2024 tarihine kadar mezun olabilecek olmak şartı ile 18 Yaşını tamamlamış ve 30 yaşını doldurmamış olmak şartı aranacak.

ZİRAAT BANKASI PERSONEL BAŞVURU ÜCRETİ

Başvurular 2 Temmuz 2024 tarihi ile başladı. 19 Temmuz 2024 tarihine kadar başvuruların tamamlanması gerekiyor.

10 Ağustos 2024 Cumartesi günü saat 14.00'da yazılı sınavlar gerçekleştirilecek.

Van’da uçak sorunu için yürüyüş düzenlenecek Van’da uçak sorunu için yürüyüş düzenlenecek

Ziraat Bankası 770 memur personel alımı başvuru ücreti de belli oldu.

Adaylar başvurularını 650 TL başvuru ücreti karşılığında yapacak.

VAN’DA KAÇ KİŞİ ALINACAK?

Van Ziraat Personel Alımı

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Başvurular İstanbul Üniversitesi'nin https://ziraatbankisealim.istanbul.edu.tr internet sitesine üye olmak suretiyle yapılacak. Mülakat ve sınav hakkında bilgiler, https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar linki üzerinden incelenebilecek.

Kaynak: Vanolay - Haber Merkezi