Van’ın merkez Tuşba ilçesi başta olmak üzere 4 ilçesinde elektrik kesintisi yapılacak. Tuşba, Erciş, Çatak ve Gürpınar’da oturan vatandaşlar bu saatlere dikkat!

İŞTE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK MAHALLE VE BÖLGELER

TUŞBA

Tuşba’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Tıbbı Atık, Kandaşoğlu Beton, Güneş Beton, Beyaz Ağaç Beton Civarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

Van’ın Çaldıran, Çatak, Muradiye ve Gürpınar ilçelerinde elektrikler kesilecek Van’ın Çaldıran, Çatak, Muradiye ve Gürpınar ilçelerinde elektrikler kesilecek

ERCİŞ

Erciş’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Çelebibagı, Örene, Yeşilova, Latifiye, Kışla, Kasımbagı, Çınarlı, Gölagzı, Beyazıt, Salihiye, Alkanat, Tekevler, Aşagı Işıklı, Vanyolu, Yukarı Işıklı, Gergili, Taşkapı, Yöreli, Yalındam, Kilise, Doluca, Dogancı, Şehirpazarı, Hasanabdal, Ilıca, İşbaşı, Çakırbey, Koçköprü, Koçköprü İncesu, İkizçalı, Aksakal, Yünören, Samanbüken, Yılanlı, Hacıkaş, Hacıkaş Eyo Mezrası, Süleyman Mezrası, Derimevi, Oyalı, Agırkaya, Köycük, Pınarlı, Bozyaka, Derekent, Şerefli, Ortayayla, Duracak, Akçagedik, Yetişen, Meydan Bogazı, Ekiciler, Uncular, Çobandüzü, Gözütok, Kırkpınar, Akbaş, Ziyaret, Dövenci, Çagdaş, Kocapınar, Nişancı, Çubuklu, Gümüşoluk, Gültepe Mahallelerinde TEİAŞ kaynaklı planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

ÇATAK

Çatak’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Su Geldi, Konalga, Dokuzdam , Sırmalı, Köyleri Ve Bunlara Bağlı, Tanrıverdi, Şıvgınlı, Yukarı Uşak, Yolgeçen, Dönemeç, Şapur, Beğendik, Küllüce, Dursunlar Ve Gelincik Mezraları, Dokuzdam ve Sırmalı Baz İstasyonu ile Küllüce Telekom GSM civarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

GÜRPINAR

Gürpınar’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Tutmaç, Mollahüseyin, Alnıak, Yediasalkım, Koçgüden, Giyimli Köyleri Ve Buna Bağlı Alans, Yeşildere, Küm Mezralarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.