Van’da su faturaları durdurulamıyor: VASKİ'den yeni zam teklifi! Van’da su faturaları durdurulamıyor: VASKİ'den yeni zam teklifi!

Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada 08 Mayıs Çarşamba  günü (Yarın)  Van’ın merkez ilçeleri de dahil olmak üzere 6 ilçelerde elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.
VAN’DA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...

VAN - İPEKYOLU
İpekyolun’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında;  Bahçıvan, Cumhuriyet Ve Hafiziye Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
  
 VAN -EDREMİT
Edremit’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Bakacık Mahallesinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
VAN -ÇALDIRAN
Çaldıran’da  09.00 – 17.00 saatleri arasında; erginler köyünde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
Muradiye
Muradiye’de  09.00 – 17.00 saatleri arasında; Tansu Mahallesinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
  
VAN -GEVAŞ
Gevaş’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Atalan Aladüz Ve Abalı Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
ÖZALP
Özalp’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında Damlacık Mahallesi Kurudere Karakolunda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

VAN – ERCİŞ
Erciş’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Aşagı Göze ,Topraklı,Topraklı Mazman,İncesu,Yukarı Göze ,Mahalllerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik