Vanlı öğrenciler, öğretmenlerinin de desteğiyle biriktirdikleri para ile yazdıkları şiirleri, Filistinli çocuklara ulaştırılmak üzere İlçe Müftülüğüne teslim edecek. Öğrencilerden Mervan Can, Filistin'deki kardeşleri için bir şey yapmak istediklerini belirterek, "Bu yardımlar yeterli olmuyor ama yine de elimizden geldiğince yapmaya çalışacağız. Harçlıklarımızı dualarımızla birlikte gönderiyoruz." dedi.

Atabey Güral da "Herkes elinden geldiği kadar yardımda bulunmaya çalışıyor. Bu para Filistin'deki çocuklara gönderilecek. İsrail'in yaptığı saldırılar çok kötü. Çok üzülüyorum." diye konuştu.

Vanspor FK maçı canlı yayınlanacak! Kayserispor - Vanspor FK maçı saat kaçta? Hangi kanalda? Vanspor FK maçı canlı yayınlanacak! Kayserispor - Vanspor FK maçı saat kaçta? Hangi kanalda?

Melis Kayra Karakaş ise Filistin'de hayatını kaybedenler için üzüldüklerini dile getirerek, "Unutmayalım ki bu dünyayı barış kurtarır. 35 gündür onlar da bizler de acı çekiyoruz. Biz Müslümanlara düşen en büyük görev birlik olup bu savaşa 'dur' demek. Elimizden gelen yardımı yapıyoruz ve fazlasını da yapmaya hazırız." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA