Yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Erat, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde halka HÜDA PAR'ın projelerini anlatıyor.

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) tarafından organize edilen programlarla Gaziantep'in merkez ilçelerinde ve ilçelerde Gaziantep İl Başkanlığı, ilçe başkanlıkları, kadın kolları, gençlik kolları ve teşkilat yöneticileri vatandaşlarla bir araya gelerek yerel seçim için destek istiyor.

Yerel seçim çalışmaları kapsamında HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Nakşi Erat, mahalle muhtarları, mahalle halkı ve muhtar adayları ile bir araya gelip Gaziantep'in sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini, hazırladıkları projelerle 31 Mart’tan itibaren halkın hizmetinde olacaklarını ve Gaziantep halkını kalkındıracaklarını söyledi.

Mahalle halkına ve ziyaret ettikleri muhtarlara HÜDA PAR'ın projelerini anlatarak yerel seçim için destek isteyen Erat, Gazianteplilere gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.

Halkın samimi ilgisi ve teveccühü ile karşılaştığını söyleyen Erat, HÜDA PAR'ın projelerinin halkta yankı uyandırdığını ve Gaziantep halkının "Bu Sefer HÜDA PAR" diyeceğini dile getirdi.

HÜDA PAR'ın bir dava partisi olduğunu vurgulayan Erat, "Dürüst Belediyecilik Gerçek Hizmet" hedefiyle yola çıktıklarını ve Gaziantep halkını HÜDA PAR belediyeciliği ile tanıştıracaklarını söyledi.

Gündüzleri muhtarlar, meslek odaları, gazeteciler ve esnaf ziyaretlerinde bulunan Erat, akşamları ise ev ve aile ziyaretleri ile seçim çalışmalarına devam ediyor.

DEM parti kapanacak mı? Bakan Tunç'tan açıklama DEM parti kapanacak mı? Bakan Tunç'tan açıklama

Gaziantep halkı HÜDA PAR'ı sadece seçim dönemlerinde değil her zaman yanlarında bulduklarını belirterek, seçimlerin hayırlara vesile olmasını diledi. 

Kaynak: İLKHA