Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Mehdi Oğuz, basın, esnaf, kurum ve kuruluş ziyaretlerine devam ediyor. Kapı kapı dolaşarak sorunları dinleyerek projelerini anlatan Oğuz, “Yıllardır bu halka hizmet adına hiçbir şey yapılmamış.” dedi.

Binlerce vatandaşı ziyaret ettiklerini belirten Mehdi Oğuz, Vanlıların hizmete hasret kaldıklarını dile getirdi.

Sosyal medya hesabından gözlemlerine ilişkin açıklama yapan Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Oğuz, “Haftalardır İlimizde kurumlardan basına,  esnaftan ev ziyaretlerine, kanaat önderlerinden alîmlerimize binlerce vatandaşımızı ziyaret ettik ve ziyaret etmeye devam ediyoruz. Onlar Van'ın sorunlarını bize anlattı biz bu sorunlara çözümlerimizi anlattık. Ama üzülerek söyleyeyim yıllardır bu halka hizmet adına hiçbir şey yapılmamış. Her seçimde kendilerine sözler ve vaatler verilmiş maalesef seçimden sonra başa gelenler verdikleri hiçbir sözü tutmamışlar.

Bir dokunup bin ah işitiyoruz. Halk, yıllardır belli siyasi görüşler arasına sıkıştırılmışlıktan bıkmış ve kendisine gerçekten hizmet edecek bir siyasi görüşe ihtiyaç duyuyor. Ziyaret ettiğimiz tüm yerlerde partimize olan teveccüh HÜDA PAR'ın belediyecilik anlayışına ihtiyaç olduğunu açıkça ortaya koymaktadır. Belirlediğimiz projelerimizle güzel Van'ımıza hizmet #BizimleOlur. Huzurlu ve güvenli şehirler #HÜDAPARlaOlur.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Vanolay - Haber Merkezi