M. Ali Ortaç – Vanolay

Edremit İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı’na bağlı ADEM’lerde istihdam edilmek üzere 20 personel alacağını duyurmuştu. SYDV’ye personel alımı başvuruları bugün sona eriyor.

KONTENJANLAR NASIL?

20 kişilik personel alımının kontenjan dağılımı şöyle: 3 eğitici personel, 1 aşçı, 16 (yaşlı bakım, temizlik personeli ve şoför).

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

·       Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

·       Askerliğini yapmış olmak.

·       Adli sicil kaydı bulunmamak.

·       Kamu haklarından mahrum olmamak.

·       Sosyal projelerde tecrübe sahibi olmak.

·       B sınıfı ehliyete sahip olmak.

·       En az 6 ay kamu kurum ve kuruluşlarında proje veya geçici olarak vb. çalışmış olmak.

·       Erkek olmak.

BESYO adayları Edremit Belediyesi'nin kursları ile üniversiteye yerleşti BESYO adayları Edremit Belediyesi'nin kursları ile üniversiteye yerleşti

·       18 yaşını tamamlamış olmak

·       ÖSYM tarafından yapılan 2022-2023 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

·       4 yıllık fakültelerin psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, rehberlik danışmanlık ve rehberlik öğretmenliği, sosyoloji, çocuk gelişimi, çocuk gelişimi ve eğitimi, anaokulu öğretmenliği, sosyal hizmetler, aile ve tüketici bilimleri, engelli bakımı ve rehabilitasyon, ergoterapi, gerontoloji, felsefe, felsefe grubu öğretmenliği, halkla ilişkiler ve tanıtım, halkla ilişkiler ve reklamcılık, hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri, iletişim bilimleri, iletişim sanatları, iletişim tasarımı, iletişim tasarımı ve medya, iletişim ve tasarım, insan kaynakları yönetimi, inovasyon girişimcilik ve yönetim, medya ve iletişim, özel eğitim öğretmenliği, sınıf öğretmenliği, resim öğretmenliği, maliye, sosyal bilgiler öğretmenliği, ve Türk halkbilimi, kamu yönetimi, iktisat, işletme, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü, programlarının herhangi birinden mezun olmuş olmak.

BAŞVURU TARİHLERİ NE ZAMAN?

İlana başvurlar 8 Eylül’de başlayan başvurular 11 Eylül (bugün) mesai saati bitiminde sona erecek. Başvurular Van Edremit Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na yapılacak.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

·       Özgeçmiş

·       Nüfus cüzdan Fotokopisi

·       2 adet vesikalık fotoğraf

·       Adli sicil kaydı (e-Devlet)

·       Sağlık raporu

·       Van Edremit ilçesinde ilan tarihi itibari ile en az 6 aydır ikamet ettiğini ispatlayan belge (özellikle Tarihçeli yerleşim yeri belgesi, Nüfus Müdürlüğü onaylı ya da 2-Devlet çıktısı)

·       KPSS P3 sınav sonuç belgesi

İLANA İLİŞKİN DETAYLI BİLGİLER ŞÖYLE: