Furkan Ersöz- Vanolay

Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, 7 Eylül (yarın) Van’ın tüm ilçelerinde belirli mahalle ve sokaklarda planlı bakım onarım çalışması nedeni ile elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.

İŞTE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK YERLER VE SAATLER…

İPEKYOLU

İpekyolu’nda 09.00 – 17.00 arasında; Kevenli TOKİ, Bostaniçi Mahallesi ve Bostaniçi TOKİ, Polis Karakolu ve civar sokaklarda planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

EDREMİT

Edremit’te 09.00 ile 17.00 saatleri arasında; Yeni Mahalle ve Süphan Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

TUŞBA

Tuşba’da 09.00 ile 17.00 saatleri arasında; Beyüzümü, Seyrantepe, Alabayır Mahalleleri Ve Bağlı Tüm Sokaklarda, Kalecik Mahallesi Ve Kalecik Toki Etaplarında, Sıhke Toki İle Ağartı Köyü Ve Ayanıs Yazlıklarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

BAŞKALE

Başkale’de 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Örenkale-Kırbalı-Geçitönen-Günen-Işıklı-Özlü-Bulgurlu-Köprüağzı-Köylerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

BAHÇESARAY

Bahçesaray’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; İslam Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

ÇALDIRAN

Çaldıran’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Toprakseven Köyü-Alakaya Köyü-Hangedik Karakolu-Değirmen Mahallesi-Mezrası-Başeğmez Köyünde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

ÇATAK

Çatak’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Konalga Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

ERCİŞ

 Down sendromlu gencin hayali gerçek oldu  Down sendromlu gencin hayali gerçek oldu

Erciş’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Pay- Pay Tırmıklı Yankıtepe-İmamabdal-Morgedik-Sarıkök-Kızılören-Morgedik HES’de planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

MURADİYE

Muradiye’de saat 09.00 – 17.00 arasında; Kemerköprü Mahallesi Ebremler Küme Evlerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

GEVAŞ

Gevaş’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Bağlama Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

GÜRPINAR

Gürpınar’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Taşkonak Mezrasında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

ÖZALP

Özalp’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Mehmetalan-Şehittepe-Dağdeviren-Tepedeam-Mollatopuz-Köyleri-Aydınlar-Taşkonak-Mezraları, Mollatopuz Su Deposu-Saray Çiftlik-Saray Katıatık Arıtma Tesisi-Özalp VASKİ V Beton Santralinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

SARAY

Saray’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Sırımlı Köyünde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.