Van’ın Onlarca mahallesi Pazartesi günü için uyarıldı! Van’ın Onlarca mahallesi Pazartesi günü için uyarıldı!


Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, 4 Temmuz Perşembe günü (yarın) Van’ın 7 ilçesinde elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.
VAN’DA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
İPEKYOLU
İpekyolun’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Fırat, Hacıbekir, Vali Mithatbey, Seyit Fehim Arvasi,  Akköprü Mahallesinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
İpekyolun’da  13.00 – 18.00 saatleri arasında; Hacıbekir Ve Karşıyaka Mahallelerinde Planlı Bakım Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
EDREMİT
Edremit’de 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Eski Cami Ve Yeni Cami Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
TUŞBA 
Tuşba’da 09.00 – 16.00 saatleri arasında; Abdurrahman Gazi Ve Akköprü Mahallelerinde Planlı Bakım Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
ÖZALP 
Özalp’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Aşağıakçagül, Bodurağaç, Çırakköy, Hacıali, Sağmalı, Seydibey, Sugeçer, Yarımkaya Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
ERCİŞ
Erciş’de 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Çelebibağı ve Çubuklu Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
GÜRPINAR
Gürpınar’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Dolaylı, Yeşilyurt, Örmeli, Elemeği, Dolaylı, Binektaşı, Dolaylı Ve İlgi Mezralarında Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
MURADİYE
Muradiye’de 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Çakmak Mahallesinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
Muradiye’de 09.00 – 12.00 saatleri arasında; Alkasnak Ve Keçikıran Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik