Van Gölü Aktivistleri: Her müdahaleye karşı olduğumuz belirtmek istiyoruz! Van Gölü Aktivistleri: Her müdahaleye karşı olduğumuz belirtmek istiyoruz!

Van Edremit Erenkent Mahallesi basta olmak üzere TOKİ yerleşkesine hizmet eden mobil PTT şubesi Toplum Merkezi önünde hizmet vermeye başladı. Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine ilişkin iş ve işlemlerin nüfus ve vatandaşlık müdürlüklerince verilmeye başlanması nedeniyle vatandaşların pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine ilişkin kağıt bedelleri ile harçlarına ilişkin tahsilatlarda kolaylık sağlanması amacıyla Van Edremit’te hizmete sunulan PTT Mobil Şubesi hizmet vermeye başladı.

Vatandaş, PTT’nin diğer hizmetleri olan, havale, fatura ve anlaşmalı banka kredi kartı ile kredi tahsilatlar, BAĞKUR ve sigorta pirim tahsilatları, para posta ile kolay, hızlı ve güvenilir para transfer işlemleri, maaş ve sosyal yardım ödemeleri, HGS işlemleri motorlu taşıtlar vergisi ile trafik ve karayolları geçiş cezaları tahsilatları, PTTCELL hizmetleri, tapu harç ve döner sermaye işlemleri tahsilatı PTT Mobil Şubesinden de faydalanılabilecek.

Kaynak: Haber Merkezi