Van'da apandisit hastası için helikopter havalandı Van'da apandisit hastası için helikopter havalandı

Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, 20 Ekim Cuma (yarın) Van’ın Edremit, İpekyolu, Bahçesaray, Başkale, Çatak, Muradiye, Gevaş, Gürpınar, Özalp ve Saray ilçelerinde belirli mahalle ve sokaklarda planlı bakım onarım çalışması nedeni ile elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu. Bu saatlere dikkat!

İŞTE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK YERLER VE SAATLER…

İPEKYOLU

İpekyolu’nda 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Sugeldi, Konalga, Dokuzdam, Sırmalı, Köyleri Ve Bunlara Bağlı, Tanrıverdi, Şıvgınlı, Yukarı Uşak, Yolgeçen, Dönemeç, Şapur, Beğendik, Küllüce, Dursunlar Ve Gelincik Mezraları, Dokuzdam Baz İstasyonu, Sırmalı Baz İstasyonu, Küllüce Telekom Gsm Civarlarında, Aşağı Güneyce Köyü- Yukarı Güneyce Köyü Ve Ağzıkara Köyünün Bir Kısmı İle Bunlara Bağlı Sokaklarda planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

EDREMİT

Edremit’te 09.00 ile 17.00 saatleri arasında; Kıyıcak Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

BAŞKALE

Başkale’de 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Tepebaşı Mahallesi, Özdemir, Alperler Sokak, Ertuşlar 1.Sokak, Savcılar Sokak, Ertuşlar 2.Sokak, 418.Sokak, Tuncerler Sokak, Stadyum Sokak, Çalı Sokak, Karşıyaka Sokak, Tuncer Sokak, Dereler Sokakta planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

BAHÇESARAY

Bahçesaray’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Kartal Mahallesine bağlı Tunus Sokakta planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

ÇATAK

Çatak’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Alacayer Köyü, Karakavak Mezrasında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

MURADİYE

Muradiye’de saat 09.00 – 17.00 arasında; Kandahar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hacıoğulları Halı Saha Ve Civarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

GEVAŞ

Gevaş’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Atalan Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

GÜRPINAR

Gürpınar’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Tutmaç -Mollahüseyin-Anlıak-Yedisalkım Koçgüden-Giyimli-Köyleri Ve Buna Bağlı Alans Mezrası-Yeşildere Mezrası-Küm Mezrası planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

ÖZALP

Özalp’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Hazine Köyünde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

SARAY

Saray’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Yamanyurt Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

Kaynak: Vanolay - Kasım Keklik