BİTLİS’TE ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
BİTLİS – ADİLCEVAZ

10.00 – 17.00 saatleri arasında; Mollafadıl, Örentaş, Akyazı, Karaşeyh, Gümüşdöven, Heybeli, Kömürlü, Gölbaşı Köyleri İle Bölgeye Bağlı Mezra Ve Özel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Hakkari’nin 4 İlçesine Uyarı var! Hakkari’nin 4 İlçesine Uyarı var!


09.00 – 17.00 saatleri arasında Göldüzü köyünde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
BİTLİS –AHLAT
09.00 – 15.00 saatleri arasında; Kırklar Mahallesi, Kuruçay Mevkii, Ovakışla Yolu İle Bölgeye Bağlı Özel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
BİTLİS- TATVAN
10.00 – 14.00 saatleri arasında; Beştaş Köyü İle Bölgeye Bağlı Mezra Ve Özel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
BİTLİS-MUTKİ
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Dağlık Köyü Yiğitler Mezrasında Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
HİZAN
10.00 – 17.00 saatleri arasında; Horozdere, Aladana, Çökekyazı, Budaklı, İçlikaval, Süttaşı, Yoğurtlu, Yedikardeş, Samanyolu Köyleri İle Bölgeye Bağlı Mezra Ve Özel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
 GÜROYMAK 
10.00 – 17.00 saatleri arasında; Günkırı beldesinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
 

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik