Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, 4 Temmuz Perşembe günü (yarın) Hakkari’nin merkezide dahil olmak üzere 4 ilçesinde ve köyünde elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.

HAKKARİ MERKEZ

09.00 – 17.00 saatleri arasında; Hakkari Merkez Ve Çukurca İlçesi Tamamı Ve Bağlılarında, Keklikpınar Mahallesinde Planlı Bakım Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

ŞEMDİNLİ

09.00 – 17.00 saatleri arasında; Seçkinler Köyü Tr'de Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

DERECİK

09.00 – 17.00 saatleri arasında; Gelişen, Aralık, Kütüklü, Karakoç, Serhatkale Köyü, Mordağ, Suçıktı, Koryürek Köyleri Ve Askeribirliklerdeve  Ortaklar Örencik Köyleri İle Haratepe Üs Bölgesinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Yüksekova Ticaret Odası Meclis Başkanı'na silahlı saldırı Yüksekova Ticaret Odası Meclis Başkanı'na silahlı saldırı

YÜKSEKOVA

09.00 – 17.00 saatleri arasında; Yumrutaş Köyü Tr 1'de Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

ÇUKURCA

09.00 – 17.00 saatleri arasında; Hakkari Merkez Ve Çukurca İlçesi Tamamı Ve Bağlılarında Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik