Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, 11 Haziran salı günü (yarın) Van’ın merkez ilçeleri de dahil olmak üzere 5 ilçelerde elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.
VAN’DA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
TUŞBA

Tuşba ’da 09.00 – 12.00 saatleri Arasında ; İskele mahallesi buna bağlı sokaklarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

EDREMİT
Edremit’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Kavurma, kurubaş, süphan mahallelerinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

Edremit’te 09.00 – 17.00 saatleri Arasında; Dönemeç mahallesinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

ÖZALP
 Özalp’da 09.00 – 17.00 saatleri Arasında; Cumhuriyet mahallesinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

ERCİŞ
 Erciş’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Çelebibağı mahallesinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

Van'ın 5 mahallesine dikkat! Su Kesintisi Olacak! Van'ın 5 mahallesine dikkat! Su Kesintisi Olacak!

GÜRPINAR
Gürpınar’d a 09.00 – 17.00 saatleri Arasında; Arındı, Çatakdibi, Doluçıkın, Güleçler, Murataldı, Sevindik, Taşdöndüren, Tutak, Uzungedik, Yedisalkım, Yurtbaşı Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
 

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik