Vanspor turu zora soktu Vanspor turu zora soktu


Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada 03 Mayıs Cuma günü (Yarın)  Van’ın merkez ilçeleri de dahil olmak üzere 4 ilçelerde elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.
VAN’DA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...

VAN - İPEKYOLU
İpekyolun’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında;  Bahçıvan, Cumhuriyet Ve Hafiziye Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
İpekyolun’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Bahçıvan Ve Cumhuriyet Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

 VAN -EDREMİT
Edremit’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında;Ayazpınar, Elmalık, Bakacık, Doğanlar, Yeni Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

VAN -SARAY
Saray’da  09.00 – 17.00 saatleri arasında;
Yamanyurt Köyü Ve Emre Astsubay Karakolunda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
VAN -ÖZALP
Özalp’da 09.00 – 12.00 saatleri arasında Dorutay, Çubuklu, Aksorgüç Seydibey Köyleri Ve Çubuklu, Bedir, Seydibey, Seyrantepe Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

VAN – ERCİŞ
Erciş’te 13.00 – 16.00 saatleri arasında;Çelebibağı Ve Bayramlı Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik