Kahta'yı bir uçtan bir uca dolaşan araç konvoyu, HÜDA PAR Kahta Belediye Başkan adayı Adem Yavuz'a destek için bir araya geldi.

Konvoya destek veren vatandaşlara teşekkür eden Yavuz, "Kahta seçim merkezimizin açılışında milletimizin yoğun teveccühüyle karşılaşmıştık. Bugün yapılan konvoy etkinliğinde çok daha yoğun bir katılım sağladı hemşerilerimiz. Bu iki etkinlik, 31 Mart seçimlerinde Kahta halkının HÜDA PAR Belediye Başkan adayı Adem Yavuz'u bağrına basmış olduğunu göstermeye yeter. Kahta'ya hizmet etmek için kolları sıvadığım günden bu yana yanımda yol alan babayiğitlerin sayısı her geçen gün katlanarak arttı ve artmaya devam ediyor. Biz iyilikten, güzelden, temizden yana oldukça iyilerin, güzellerin ve de temizlerin ne kadar da çok olduğunu gördük ve de gösterdik." dedi.

"Söz veriyorum ki duygularım asla aklımın önüne geçemeyecektir"

Hizmet için yola çıktığına dikkat çeken Yavuz, yaklaşık  bin araçlık konvoyun HÜDA PAR'a olan teveccühe işaret ettiğine değindi.

HÜDA PAR Milletvekili Demir, seçim sonrası siyaset kurumlarının halkın gündemden uzaklaşmamasına dikkat çekti HÜDA PAR Milletvekili Demir, seçim sonrası siyaset kurumlarının halkın gündemden uzaklaşmamasına dikkat çekti

Yavuz, "Kahta'mın hizmet bekleyen halkı dört koldan bizi kucaklamış çok şükür. Yaptığımız tüm etkinlikler bize olan teveccühün ve zaferin göstergesi oldu ve de olacak inşallah. Şahsım bu derece teveccüh ve desteklere karşı fazlasıyla duygulanmıştır. Ama size söz veriyorum ki duygularım asla aklımın önüne geçemeyecektir. Bir an bile adil olmaktan geri durmayacağım.  Halkımın parasını semiren, fakir fukarayı sömüren tüm haksızlıkların karşısında dimdik duracağım inşallah. İstemeyerek de olsa rahatsız ettiğimiz tüm hemşerilerimin bizi mazur görmesini dilerim. Sizi seven, size hizmet için yol yürüyen ve sizden destek isteyen kardeşiniz Adem Yavuz." ifadelerini kullandı. (İLKHA)

Kaynak: ilkha