31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ettiklerini ifade eden getiren HÜDA PAR Adıyaman Belediye Başkan adayı Mustafa Yetiş, depremden ciddi oranda etkilenen esnafın HÜDA PAR'ın projeleriyle hayat bulacağını kaydetti.

Eski Kâhta Caddesi üzerinde bulunan onlarca esnafı ziyaret eden Yetiş, vatandaştan çok büyük ilgi gördüklerini dile getirdi.

HÜDA PAR'ın belde belediye başkanı Özhan'dan Gazze'ye 500 bin lira hibe! HÜDA PAR'ın belde belediye başkanı Özhan'dan Gazze'ye 500 bin lira hibe!

"Esnafın sorunlarına çözüm olmaya çalışacağız"

Belediye seçimlerini kazandıkları zaman esnafın dile getirdikleri sorunların giderilmesi için belediyenin tüm imkânlarını kullanacaklarını kaydeden Yetiş, "HÜDA PAR olarak kurulduğumuz günden bu yana her daim halkımızın sorun ve sıkıntılarını dile getirmeye gücümüzün yettiği oranda da çözmeye çalıştık. İnşallah belediye seçimlerini kazandığımız zaman belediyenin tüm imkânlarını halkımız için seferber edeceğiz. Daha güzel, daha güvenilir ve daha yaşanır bir Adıyaman'ın inşası ve ihyası için HÜDA PAR olarak tüm çaba ve gayreti saf edeceğimize halkımızın inancı tamdır inşallah." dedi.

"Esnafımız halen 6 Şubat'ın izlerini taşımaktadır"

Yetiş, Adıyaman'ı ayağı kaldıracaklarını belirterek, "11 ilimizde yaşanan 6 Şubat depreminin ardından en büyük hasarı alan ilimizdeki esnaflarımızın yaşadığı sıkıntıların farkındayız. Bundan dolayı inşallah Belediye seçimlerini kazandığımızda esnaflarımızın bize ilettikleri sorunları kulak akası yapmayacağız. Esnafımızın kazanması ve eski günlerine dönmesi için var gücümüzle çalışacağız. Yerel esnafın kalkınması beraberinde Adıyaman'ın da kalkınması demektir. Adıyaman'ın huzurlu ve güvenli yarınları bizimle olur. Bundan dolayı halkımızın bizi tercih edeceğini ve bu sefer HÜDA PAR diyeceğini umut ediyoruz." ifadelerini kullandı. (İLKHA)

Kaynak: ilkha