Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Şahin; parti üyelerine, gönülülere ve vatandaşlara seslendi.

"Sağlam adımlar atmaya devam ediyoruz"

Şahin,"HÜDA PAR olarak siyaset sahnesinde Dürüst Siyaset Gerçek Adalet şiarıyla sağlam adımlar atmaya devam ediyoruz" dedi.

Seçime hazır olduklarını söyleyen Şahin, "Yaklaşan 31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçimleri için gerek teşkilatlarımızla gerek üye ve gönüllülerimizle seçime hazır, dinamik ve ümitvarız" ifadelerini kullandı.

"HÜDA PAR'ın sesine ses, gücüne güç olmaya davet ediyoruz"

Konuşmalarına devam eden Şahin, "Değerli üyelerimiz, gönüllülerimiz ve saygıdeğer milletimiz sizi HÜDA PAR'ın sesine ses, gücüne güç olmaya davet diyoruz!" dedi.

Şahin,"31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler seçimlerinde partimizden il-ilçe belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclisi üyeliği aday adaylığı için müracaat etmek isteyenler 15 Aralık 2023 tarihine kadar Parti teşkilatlarımıza başvurabilirler.

Aday adaylığı başvuruları için detaylı bilgi ve başvuru için gerekli formlar partimizin internet sitesinde mevcuttur.

HÜDA PAR olarak 15 Aralık 2023 tarihine kadar aday adaylık başvurularını kabul etmekte birlikte 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinin milletimize hayırlar getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ederiz." ifadelerine kullanarak sözlerine son verdi.

Togg, engelliler için yeniaparat geliştiriyor Togg, engelliler için yeniaparat geliştiriyor

Kaynak: Van Olay - Kasım Keklik