HAKKÂRİ’DE ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...

 HAKKARİ –YÜKSEKOVA
09.00 – 13.00 saatleri arasında; Işık Kum Şantiyesinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.


BİTLİS’TE ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...

Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada 10 Mayıs Cuma günü (Yarın)  Bitlis’in merkezi de dahil olmak üzere tüm ilçelerde elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.
BİTLİS- MERKEZ
MERKEZ’DE
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Bitlis Merkez: Tatlıkaynakköyü, Karayolarıdeliklitaş Tüneli İle Bölgeye Bağlımezra İleözel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
 
BİTLİS –AHLAT
10.00 – 17.00 saatleri arasında; Yeniköyde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

BİTLİS- HİZAN
10.00 – 18.00 saatleri arasında; Hizan İlçesi: Sağınlı, Sarpkaya, Ballı, Nuh, Yenicik, Döküktaş, Göktepe, Akçakonak, Hacımehmet, Sağırkaya, Dayılar, Kuşluca, Meydan Köyleri İle Bölgeye Bağlımezra Veözel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
 

 MUŞ’TA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...

Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada 10 Mayıs Cuma günü (Yarın)  Muş’un merkezi de dahil olmak üzere tüm ilçelerde elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.
MUŞ- MERKEZ
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Pamukluk Bağları, Ağaçlık Mezrasında Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
09.00 – 17.30 saatleri arasında; saray, sunay ve yeni mahallelerinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
09.00 – 17.30 saatleri arasında; kale ve muratpaşa mahallelerinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
13.00 – 10.00 saatleri arasında; sütlüce mah. yeşilce mahallesinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

14.00 – 16.00 saatleri arasında; aşağı yongalı mezrasında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

10.00 – 12.00 saatleri arasında;Yoncalıöz Köyü, Körpeağaç Köyünde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Muş 26 Mayıs anlık hava durumu Muş 26 Mayıs anlık hava durumu

09.00 – 17.30 saatleri arasında;çöğürlü köyünde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

09.00 – 17.30 saatleri arasında;Muratpaşa Mahallesinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

09.00 – 17.30 saatleri arasında;Karşıyaka Ve Zafer Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

10.00 – 15.00 saatleri arasında;Aşağı Üçdam Köyünde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

08.00 – 17.00 saatleri arasında;Karakuyu Köyü, Ortakent Köyünde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
BULANIK
09.00 – 17.00 saatleri arasında;
Mescitli Köyü, Üçtepe Köyü, Gümüşpınar Köyünde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

KORKUT
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Oğulballı Köyü, Alazlı Köyü, Kapılı Köyü, Güneyik Köyü, Güneyik Aşağı Mezrası, Altınova Beldesi-Konakdüzü Köyü, Alazlı Köyü, İçboğaz Köyü, Sarmaşık Köyü, Gültepe Köyü, Yünören Köyü, Yolgözler Köyü, Tan Köy, Karakale Köyü , Yıldızlar Mezrası, Kıryaka Köyü , Değirmitaş Köyü, Taşlıca Köyü, Durucak Köyü, Kaşdibi Köyü, Kaval Köyü, Su Döndü Köyü, Doğular Köyü, Çakırlı Köyü, Çınarardı Köyü, Çalaplı Köyü,Dereiçi Köyünde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik