Yayımladığı yazılı mesajla İslam aleminin Kurban Bayramını kutlayan Van Ticaret Borsası (VANTB) Başkanı Nayif Süer, bereketli bir bayram diledi.

Başkan Süer mesajında şu ifadelere yer verdi:

Van’da belediye iş yeri kiralıyor! Van’da belediye iş yeri kiralıyor!

“Mutluluğun kaynağı olan bir bayrama daha kavuşuyoruz. Toplumsal birlikteliğimizin temelini oluşturan bayramlar ile dini ve manevi değerlerimiz bizleri huzur getirir. Herkesin sevdikleri ile coşku içerisinde bir bayram yaşamasını temenni ediyorum. Hayatımızı anlamlı kılan büyüklerimiz bizden sevgi ve merhamet beklemektedir. Öte yandan küçüklerimiz de bizlerden şefkat beklememektedir. Bayramları bayram olabilmesi için onlara sevgiyle yaklaşalım. Emeklerinin karşılığı olan sevgiyi onlardan eksik etmeyelim, onları bayramda yalnız bırakmayalım. Nayif Süer Bayram (2)

Yıllardır bizler için emek veren büyüklerimize ve bizim emek verdiğimiz evlatlarımıza güzel bir bayram yaşatalım. Bu bayram da sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşma duygularımızın artmasına vesile olsun. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte yaşamanın mutluluğu içinizden eksik olmasın. 

Van Ticaret Borsası olarak vatandaşlarımızın Kurban Bayramı'nı huzur ve mutluluk içerisinde geçirmelerini diliyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, başta çiftçilerimiz olmak üzere hemşerilerimizin ve tüm İslam âleminin kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Bayramın tüm insanlık için barış, huzur ve refah getirmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Kaynak: Vanolay - Haber Merkezi